Dekoratyviniai apvadai

Fasado dekoras

Detalės, pasikartojačios namo viduje ir išorėje, sustiprina namų vidaus ir išorės dizaino tęstinumą. Fasado dekoras – vienas svarbiausių namų statybos elementų, todėl mūsų siūlomų produktų gamyboje naudojamas tik ekologiškas, itin kokybiškas putplastis (EPS 200, EPS 150) bei specialus tinkas. Tikimės, kad platus polistireninio putplasčio asortimentas padės Jums įgyvendinti tiek individualias, tiek ir laiko patikrintas fasado dekoro idėjas.


Karnizai

Karnizai – estetinę pastato funkciją atliekantys dizaino elementai, dažniausiai montuojami prie pastato stogo, tarp jo aukštų ar palangių. Pagrindinė šių detalių funkcija – estetinė, todėl jos gali būti skirtingų formų ir modelių.

Mūsų siūlomi karnizai iš polistireno patogūs tuo, jog yra pritaikyti įvairiems fasado stiliaus sprendimams – gali būti montuojami tiek prie modernaus, tiek ir prie klasikinio dizaino pastato. Karnizai taip pat gali būti tvirtinami prie plokščio ar šlaitinio stogo. Fasado dekoro karnizus galite lengvai pritaikyti įvairiems  architektūriniams sprendimams.


Apvadai

Pastato fasadas atlieka reprezentacinę funkciją, todėl vienas populiariausių pastato išorės dekoro elementų – apvadai. Daugiausia šios detalės naudojamos kaip: skiriamasis profilis tarp aukštų; išorinės pastato apdailos elementai (montuojami aplink langus, duris ar vartus). 

Tinkamai parinkti apvadai gali suteikti namui išskirtinį groži ir prabangą. Dar daugiau, mūsų siūlomos prekės gaminamos tik iš kokybiško polistireno ir yra lengvai tvirtinamos, todėl palengvins Jūsų montavimo darbą; elementus galėsite nesunkiai suderinti tarpusavyje.


Rustikos elementai

Rustikos fasadais (rustais) vadiname fasado dekoratyvines plokštes, imituojančias stambių blokų ar plytų mūrą. Nuo kitų fasado dekoro elementų jos skiriasi tuo, kad yra klojamos per visą mūrą, cokolinio aukšto plotą arba jomis dengiami pastato kampai.

Šios fasado dekoro plokštės yra skirtos tam, kad pastatui būtų suteiktas ypatingas estetikos ir prabangos pojūtis. Rustikos elementus gaminame tik iš kokybiškų ir patvarių žaliavų, todėl jie yra ilgaamžiai, o dėl paprasto, modernaus dizaino juos itin lengva montuoti bei išpildyti bet kokią kilusią fasado dekoro idėją.


Konsolės

Dekoratyvinė konsolė – tai karnizų, palanginių profilių ir kitų laikančiųjų konstrukcijų elementų imitacija. Šios dekoro detalės yra lengvai montuojamos, tvirtos ir atsparios aplinkos poveikiui. Parduodamos įvairių dydžių, todėl yra patogios ir skirtos lengvam eksterjero kūrimui.

Mūsų parduodamos konsolės pasižymi aukšta kokybe ir patogumu, todėl jas liengva pritaikyti individualiems kiekvieno kliento poreikiams.


Kolonos

Dekoratyvinės kolonos atlieka estetinę funkciją ir yra skirtos klasikinio fasado apdailai. Visos dekoratyvinės detalės yra gruntuotos ir visiškai paruoštos montavimui – klientams nereikia atlikti jokių papildomų darbų.

Dekoratyvinės kolonos tarp klientų populiaros ir dėl to, jog yra itin tikroviškos – vertikalus, cilindro formos stulpas, turi bazę (tvirtinama prie apatinės dalies), kapitelį (tvirtinama prie viršutinės dalies) ir kitus atitinkamus apdailos elementus.

 Galite kreiptis į mus ir padėsime Jums  tarpusavyje derinti parduodamus produktus bei atrasti geriausiai Jūsų puošybos poreikius atitinkantį klasikinio fasado dekoro sprendimą.


Piliastrai

Piliastras – solidi, rafinuotumo ir aristokratiškumo pastato interjerui suteikianti sienų dekoro detalė. Jis gali būti skirtingų formų (stačiakampis arba pusapvalis), dažniausiai tvirtinamas prie pagrindinio įėjimo į pastatą. Klasikiniai piliastrų kapiteliai gali būti ornamentuoti arba neįmantraus, modernesnio dizaino.

Kartais piliastrai primena iš sienos „kyšantį“ stulpą, kadangi pagrindinė šių puošybos elementų paskirtis – langų, fasado bei kitų pastato dalių apdaila. Dekoratyviniai piliastrai būna standartinių formų ir dizaino, tačiau lengvai derinami prie kitų stiliaus sprendimų. Kaip ir kitos mūsų asortimento prekės, piliastrai – lengvai montuojami - paruošti naudojimui, padengti gruntu, todėl nereikalauja papildomam pasiruošimui skiriamų kliento pastangų.